Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
89313:00ΡΕΝΟΦΑ ΓΙΑΜΑΓΚΟΥΣΧΙ - ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ0-287'89113:00ΕΧΙΜΕ - ΣΙΜΠΑ ΖΕΦ Γ.1-087'89213:05ΜΑΣΙΝΤΑ ΖΕΛΒΙΑ - ΚΥΟΤΟ ΣΑΝΓΚΑ0-286'89413:05ΣΟΝΑΝ ΜΠΕΛΜΑΡΕ - ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ2-085'88713:05ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ - ΟΜΙΓΙΑ3-186'88813:05ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ - ΣΙΜΙΖΟΥ2-286'89013:05ΚΑΒΑΣΑΚΙ - ΓΙΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ2-585'88913:05ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ - ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ2-185'90114:00ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ - ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ0-045'90314:00ΧΑΚΑ - ΓΙΑΡΟ0-045+90214:00ΕΚΕΝΑΣ - ΚΠΒ-Ζ1-045+243414:00ΓΚΑΡΧΙΝΓΚ - ΜΠΑΕΡΟΥΘ1-044'90414:30ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ - ΑΛΜΠΙΡΕΞ ΝΙΓΚΑΤΑ0-114'90514:30ΜΠΑΛΕΣΤΙΕ ΣΕΝΤΡΑΛ - ΧΟΥΓΚΑΝΓΚ ΓΙΟΥΝ.0-014'245914:30ΒΑΪΣΕ ΦΛΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ ΙΙ0-014'240014:30ΚΙΝΤΑΟ ΧΑΪΝΙΟΥ - ΓΟΥΧΑΝ ΖΑΛ0-116'266514:35ΤΣΕΛΣΙ - ΙΝΤΕΡ0-011'90614:35ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΡΦ - ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΕΒ.0-010'90714:35ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΕΝΧΟΥΑ - ΧΕΜΠΕΪ ΖΧΟΝΓΚΖΙ0-111'90814:35ΤΣΟΝΓΚΙΝΓΚ ΛΙΦΑΝ - ΓΙΑΝΓΚΣΟΥ Σ.0-110'
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Ολλανδία
Τουρκία
Πορτογαλία
Βέλγιο
Σκωτία
Αυστρία
Ελβετία
Σουηδία
Νορβηγία
Φινλανδία
Δανία
Ιρλανδία
Ρωσσία
Κύπρος
Πολωνία
Τσεχία
Ισραήλ
Ισλανδία
Λευκορωσία
Εσθονία
Λετονία
Αργεντινή
Βραζιλία
Μεξικό
ΗΠΑ
Χιλή
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Ιαπωνία
Αυστραλία
Νότιος Κορέα
Κίνα
Νότιος Αφρική
Hot αγώνες live!
Δείτε τους αγώνες με τους μεγαλύτερους τζίρους και τα σημεία που "τραβανε παιχνίδι".
Παγκοσμιο Τουρνουα Συλλογων - ΣιγκαπουρηΤΣΕΛΣΙ
ΙΝΤΕΡ
1 @ 1.72
€126.464
Παγκοσμιο Τουρνουα ΣυλλογωνΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
ΤΟΤΕΝΑΜ
1 @ 2.22
€6.122
Αποδόσεις και τζίροι από το ανταλλακτήριο

Κόπα Σουνταμερικάνα

Κόπα Σουνταμερικάνα : Τελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
30/11/2016ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ 0-0 ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
07/12/2016ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ 0-0 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ0-0ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
Κόπα Σουνταμερικάνα : Ημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
01/11/2016ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ 1-1 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
25/11/2016ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ 0-0 ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ1-1ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
 
02/11/2016ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ 1-1 ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
23/11/2016ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ 0-0 ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ1-1ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
Κόπα Σουνταμερικάνα : Προημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/10/2016ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ 0-0 ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
26/10/2016ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ 2-0 ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ
ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ0-2ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
 
20/10/2016ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ 1-1 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
27/10/2016ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ 3-1 ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ2-4ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
 
20/10/2016ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1-0 ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
27/10/2016ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ 3-0 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ1-3ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
 
21/10/2016ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ 2-0 ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ
28/10/2016ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ 1-0 ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ2-1ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ
Κόπα Σουνταμερικάνα : Γύρος Των 16
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/09/2016ΣΟΛ ΝΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑ 1-1 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
28/09/2016ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ 2-0 ΣΟΛ ΝΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑ
ΣΟΛ ΝΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑ1-3ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
 
21/09/2016ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ 0-0 ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
28/09/2016ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ 0-0 (5-4) ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ0-0 (Π)ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
 
21/09/2016ΜΟΝΤ. ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ 0-0 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
28/09/2016ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 0-0 (4-3) ΜΟΝΤ. ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ
ΜΟΝΤ. ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ0-0 (Π)ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
 
22/09/2016ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ 1-2 ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ
29/09/2016ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ 1-2 (3-4) ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ(Π) 3-3ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ
 
22/09/2016ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ 0-1 ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
29/09/2016ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ 1-2 ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ
ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ2-2ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
 
22/09/2016ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ 2-0 ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ
29/09/2016ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ 3-1 ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ
ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ3-3ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ
 
22/09/2016ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ 2-1 ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΓΚΟΥΑΪΡΑ
29/09/2016ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΓΚΟΥΑΪΡΑ 0-2 ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ4-1ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΓΚΟΥΑΪΡΑ
 
23/09/2016ΙΝΤΕΠ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ 2-0 ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
30/09/2016ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ 4-1 ΙΝΤΕΠ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ
ΙΝΤΕΠ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ3-4ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
 
27/09/2016ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΑΝΖΟΑΤΕΓΚΟΥΙ 23:00 ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
 
Κόπα Σουνταμερικάνα : 2ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
28/06ΦΟΥΕΡΤΖΑ ΑΜΑΡΙΓΙΑ 1-1 ΙΝΤΕΠ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ
 
28/06ΝΤΙΦΕΝΣΑ Ι XΟΥΣΤΙΘΙΑ 1-0 ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
 
29/06ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ 1-1 ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
 
29/06ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ 1-0 ΣΟΛ ΝΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑ
 
30/06ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ 4-0 ΟΥΝ.ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΕΚ)
 
30/06ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ 3-1 ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ
 
06/07ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ 03:45 ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
 
07/07ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ 03:45 ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ
 
11/07ΟΥΡΑΚΑΝ 01:15 ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
 
12/07ΟΡΙΕΝΤΕ ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ 03:45 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
 
12/07ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ 03:45 ΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ
 
Κόπα Σουνταμερικάνα : 1ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
28/02ΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ 3-1 ΚΟΜΕΡΣΙΑΝΤΕΣ ΟΥΝΙΔΟΣ
01/06ΚΟΜΕΡΣΙΑΝΤΕΣ ΟΥΝΙΔΟΣ 1-1 ΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ
ΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ4-2ΚΟΜΕΡΣΙΑΝΤΕΣ ΟΥΝΙΔΟΣ
 
28/02Ο ΧΙΓΚΙΝΣ 1-0 ΦΟΥΕΡΤΖΑ ΑΜΑΡΙΓΙΑ
01/06ΦΟΥΕΡΤΖΑ ΑΜΑΡΙΓΙΑ 2-0 Ο ΧΙΓΚΙΝΣ
Ο ΧΙΓΚΙΝΣ1-2ΦΟΥΕΡΤΖΑ ΑΜΑΡΙΓΙΑ
 
01/03ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ 2-2 ΝΤΙΦ. ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
31/05ΝΤΙΦ. ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ 1-2 ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ
ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ4-3ΝΤΙΦ. ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
 
01/03ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ 1-0 ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΛΟΥΚΕΝΙΟ
10/05ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΛΟΥΚΕΝΙΟ 2-1 ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ2-2ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΛΟΥΚΕΝΙΟ
 
01/03ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΑΝΖΟΑΤΕΓΚΟΥΙ 3-0 ΟΥΡΑΚΑΝ
31/05ΟΥΡΑΚΑΝ 4-0 ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΑΝΖΟΑΤΕΓΚΟΥΙ
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΑΝΖΟΑΤΕΓΚΟΥΙ3-4ΟΥΡΑΚΑΝ
 
01/03ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΠΟΤΟΣΙ 3-1 ΣΠΟΡΤ ΧΟΥΑΝΚΑΓΙΟ
09/05ΣΠΟΡΤ ΧΟΥΑΝΚΑΓΙΟ 2-1 ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΠΟΤΟΣΙ
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΠΟΤΟΣΙ4-3ΣΠΟΡΤ ΧΟΥΑΝΚΑΓΙΟ
 
02/03ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ 0-1 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ
10/05ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 0-1 (6-7) ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ
ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ(Π) 1-1ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ
 
02/03ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ 1-0 ΡΙΟΝΕΓΚΡΟ ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ
02/06ΡΙΟΝΕΓΚΡΟ ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ 1-1 ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ2-1ΡΙΟΝΕΓΚΡΟ ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ
 
02/03ΧΟΥΑΝ ΑΟΥΡΙΤΣ 0-2 ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ
11/05ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ 6-1 ΧΟΥΑΝ ΑΟΥΡΙΤΣ
ΧΟΥΑΝ ΑΟΥΡΙΤΣ1-8ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ
 
02/03ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ 1-1 ΚΑΡΑΚΑΣ
11/05ΚΑΡΑΚΑΣ 1-2 ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ3-2ΚΑΡΑΚΑΣ
 
03/03ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΤΟΛΙΜΑ 2-1 ΜΠΟΛΙΒΑΡ
01/06ΜΠΟΛΙΒΑΡ 1-0 ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΤΟΛΙΜΑ
ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΤΟΛΙΜΑ2-2ΜΠΟΛΙΒΑΡ
 
04/04ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ 1-3 ΟΥΝ.ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΕΚ)
30/05ΟΥΝ.ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΕΚ) 3-0 ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ
ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ1-6ΟΥΝ.ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΕΚ)
 
05/04ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ 0-0 ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ
01/06ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ 0-1 ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ1-0ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ
 
05/04ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ 2-1 ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
10/05ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ 2-1 (3-2) ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ3-3 (Π)ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
 
05/04ΝΤΙΦΕΝΣΑ Ι XΟΥΣΤΙΘΙΑ 0-0 ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
12/05ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ 1-1 ΝΤΙΦΕΝΣΑ Ι XΟΥΣΤΙΘΙΑ
ΝΤΙΦΕΝΣΑ Ι XΟΥΣΤΙΘΙΑ1-1ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
 
05/04ΕΒΕΡΤΟΝ ΝΤΕ ΒΙΝΑ 1-0 ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ
31/05ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ 1-0 (4-3) ΕΒΕΡΤΟΝ ΝΤΕ ΒΙΝΑ
ΕΒΕΡΤΟΝ ΝΤΕ ΒΙΝΑ1-1 (Π)ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ
 
05/04ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ 0-0 ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
10/05ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ 1-1 ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ
ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ1-1ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
 
06/04ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ 2-0 ΟΥΝ.ΤΣΙΛΕ
11/05ΟΥΝ.ΤΣΙΛΕ 1-2 ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ4-1ΟΥΝ.ΤΣΙΛΕ
 
06/04ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ 2-0 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ
11/05ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ 1-0 ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ2-1ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ
 
06/04ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ ΚΑΡ. 2-3 ΣΟΛ ΝΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑ
31/05ΣΟΛ ΝΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑ 7-1 ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ ΚΑΡ.
ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ ΚΑΡ.3-10ΣΟΛ ΝΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑ
 
06/04ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ 3-0 ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ
12/05ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ 3-0 (2-4) ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ(Π) 3-3ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ
 
07/04ΟΡΙΕΝΤΕ ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ 1-1 ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΚΑ
02/06ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΚΑ 1-1 (7-8) ΟΡΙΕΝΤΕ ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ
ΟΡΙΕΝΤΕ ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ(Π) 2-2ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΚΑ