Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
85321:30ΜΑΤΕΡΑ - ΚΑΣΕΡΤΑΝΑ 19081-081'85521:45ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ3-066'85421:45ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΛΑΤΣΙΟ3-266'86222:00ΛΥΩΝ - ΜΑΡΣΕΪΓ1-050'86322:15ΤΟΝΤΕΛΑ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ0-3Ημιχ
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Ολλανδία
Τουρκία
Πορτογαλία
Βέλγιο
Σκωτία
Αυστρία
Ελβετία
Σουηδία
Νορβηγία
Φινλανδία
Δανία
Ιρλανδία
Ρωσσία
Κύπρος
Πολωνία
Τσεχία
Ισραήλ
Ισλανδία
Λευκορωσία
Εσθονία
Λετονία
Αργεντινή
Βραζιλία
Μεξικό
ΗΠΑ
Χιλή
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Ιαπωνία
Αυστραλία
Νότιος Κορέα
Κίνα
Νότιος Αφρική

Ολλανδία : 1η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
08/12ΒΙΛΕΜ1-1ΜΠΡΕΝΤΑ
09/12ΕΞΕΛΣΙΟΡ1-2ΤΣΒΟΛΕ
09/12ΤΒΕΝΤΕ2-3ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ
09/12ΑΛΚΜΑΑΡ5-0ΧΕΡΑΚΛΕΣ
09/12ΧΕΡΕΝΦΕΝ2-2ΦΕΝΛΟ
10/12ΑΓΙΑΞ3-0ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
10/12ΡΟΝΤΑ2-2ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ
12/12ΤΣΒΟΛΕ1-1ΑΛΚΜΑΑΡ
12/12ΜΠΡΕΝΤΑ1-2ΤΒΕΝΤΕ
13/12ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ3-2ΡΟΝΤΑ
13/12ΦΕΝΛΟ0-1ΟΥΤΡΕΧΤΗ
13/12ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ1-1ΧΕΡΕΝΦΕΝ
13/12ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ3-3ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
13/12ΦΙΤΕΣΕ2-2ΒΙΛΕΜ
14/12ΑΓΙΑΞ3-1ΕΞΕΛΣΙΟΡ
14/12ΧΕΡΑΚΛΕΣ3-2ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ
16/12ΤΒΕΝΤΕ1-1ΦΙΤΕΣΕ
16/12ΡΟΝΤΑ0-1ΦΕΝΛΟ
16/12ΒΙΛΕΜ2-3ΤΣΒΟΛΕ
16/12ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ3-0ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ
16/12ΧΕΡΕΝΦΕΝ1-0ΜΠΡΕΝΤΑ
17/12ΕΞΕΛΣΙΟΡ2-0ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ
17/12ΟΥΤΡΕΧΤΗ1-1ΧΕΡΑΚΛΕΣ
17/12ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ0-7ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
17/12ΑΛΚΜΑΑΡ1-2ΑΓΙΑΞ
22/12ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ21:00ΤΣΒΟΛΕ
23/12ΕΞΕΛΣΙΟΡ21:45ΤΒΕΝΤΕ
23/12ΑΛΚΜΑΑΡ20:45ΧΕΡΕΝΦΕΝ
23/12ΜΠΡΕΝΤΑ19:30ΟΥΤΡΕΧΤΗ
23/12ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ20:45ΦΙΤΕΣΕ
24/12ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ17:45ΡΟΝΤΑ
24/12ΦΕΝΛΟ15:30ΧΕΡΑΚΛΕΣ
24/12ΑΓΙΑΞ15:30ΒΙΛΕΜ
24/12ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ13:30ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ

Ολλανδία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
08/12ΤΕΛΣΤΑΡ0-0ΕΜΕΝ
08/12ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ2-4ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ
08/12ΦΟΛΕΝΤΑΜ2-1ΓΙΟΝΓΚ ΟΥΤΡΕΧΤΗ
08/12ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤΑΡΝΤ6-0ΒΑΛΒΑΪΚ
08/12AΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ2-1ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΑΠ
12/12ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ1-1ΓΙΟΝΓΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
15/12ΒΑΛΒΑΪΚ1-3ΦΟΛΕΝΤΑΜ
15/12ΓΙΟΝΓΚ ΟΥΤΡΕΧΤΗ0-1ΤΕΛΣΤΑΡ
15/12ΓΙΟΝΓΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ3-2AΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ
15/12ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ3-2ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ
15/12ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ1-1ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ
15/12ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ3-0ΝΕΟΙ ΑΛΚΜΑΑΡ
15/12ΚΑΜΠΟΥΡ3-0ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ
15/12ΕΜΕΝ2-2ΓΙΟΝΓΚ ΑΓΙΑΞ
15/12ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΑΠ1-1ΟΣ
15/12ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ2-4ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤΑΡΝΤ
18/12ΓΙΟΝΓΚ ΑΓΙΑΞ21:00ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ
22/12ΤΕΛΣΤΑΡ21:00ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΑΠ
22/12ΝΕΟΙ ΑΛΚΜΑΑΡ21:00ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ
22/12ΟΣ21:00ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ
22/12ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ21:00ΓΙΟΝΓΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
22/12ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ21:00ΚΑΜΠΟΥΡ
22/12AΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ21:00ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
22/12ΕΜΕΝ21:00ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ
22/12ΓΙΟΝΓΚ ΑΓΙΑΞ21:00ΦΟΛΕΝΤΑΜ
22/12ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ21:00ΒΑΛΒΑΪΚ
23/12ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤΑΡΝΤ20:45ΓΙΟΝΓΚ ΟΥΤΡΕΧΤΗ